четвер, 6 липня 2017 р.

“Сили ДСНС застосовують практику гасіння пожеж в цілодобовому режимі”, - Микола Чечоткін

6 липня у Чорнобилі, під головуванням першого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового відбулася міжвідомча нарада керівництва МВС, Нацполіції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Нацгвардії та Державної прикордонної служби України.

Від ДСНС участь у заході взяв очільник Служби Микола Чечоткін.

Перший заступник глави МВС нагадав, що пріоритетними напрямками роботи у зоні відчуження є охорона публічної безпеки, запобігання незаконного вивозу лісу та металу, боротьба з браконьєрством, проведення превентивних заходів по запобіганню пожежам в екосистемах зони відчуження та їх ліквідація.

«З початку року у зоні ЧАЕС вже сталося 32 пожежі. Нам необхідно працювати над їх попередженням. Я звертаюся не тільки до ДСНС, тут має бути взаємодія і з Національною поліцією, і з прикордонним відомством, і з керівниками лісних господарств, які мають розуміти всю відповідальність, що на них покладена. Лише за умов повної міжвідомчої взаємодії ми забезпечимо безпеку в зоні відчуження», – наголосив Сергій Яровий.

В свою чергу голова Держслужби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін підкреслив, що наразі сили ДСНС застосовують практику гасіння пожеж в цілодобовому режимі.

«Зараз ми всі зусилля зосереджуємо на оперативності та мобільності реагування на пожежі. Але треба проводити роз’яснювальні роботи з тими, хто перетинає зону відчуження», - додав він.

Наприкінці наради Сергій Яровий зауважив, що не менш головним пріоритетом для МВС залишається також забезпечення заходів безпеки та охорони здоров’я працівників органів, які залучені до служби у зоні відчуження.

За матеріалами Департаменту комунікації МВС України

Опубліковано: 06.07.2017, 18:43

http://www.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/64216.html

0 коммент.:

Дописати коментар