четвер, 20 липня 2017 р.

На Закарпатті вперше влаштовують масовий захід "День мисливця"

Мисливці стрілятимуть з пневматики і по мішенях.Про це інформує Depo.Закарпаття з посиланням на прес-службу Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства.

29 липня відбудеться нове міжнародне свято "День мисливця", яке проведуть у Виноградівському районі, с. Шаланки, урочище Великий ліс.

За словами організаторів, свято мисливців заплановано запровадити для підтримки і розвитку працівників мисливського господарства, а також національних звичаїв багатонаціонального населення Закарпаття.

Мисливці приїжджають на свято зі своїми чотириногими помічниками. Хорти, лайки, фокстер'єри, курцхаари, дратхаари - мисливські собаки демонструють свою швидкість і спритність, слідуючи командам господаря. Як і належить, мисливці стріляють. Але тільки з пневматики і по мішенях.

Для всіх гостей готується святковий смачний мисливський обід. Солісти та творчі колективи дарують яскраві музичні та хореографічні номери, а таксидермісти презентують свої найкращі експонати та сучасні методи оформлення трофеїв.

У програмі свята також заплановані показ творів фотохудожників, анімалістів, пейзажистів, різьба по дереву на мисливську тематику та виготовлення мисливських сувенірів, імітація реву мисливських тварин, показ манків на козулю і дику качку, частування гостей свята стравами мисливської кухні.

Урочисте відкриття "Дня мисливця" - о 11:00.

Нагадаємо, на Закарпатті під час полювання застрелили чоловіка.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття
Сьогодні, 17:26

0 коммент.:

Дописати коментар