вівторок, 11 липня 2017 р.

Антикорупційний рейд на Донеччину: “СтопКор” покаже результати перевірки чиновників Східного регіону. ВІДЕО

Активісти "Стоп корупції" з 18 міст України покажуть результати традиційної перевірки корупціонерів цього разу у містах Донецької області.

Представники проекту стали свідками колапсу влади у Святогірську, де міський голова у змові з депутатами саботує роботу Святогірської міської ради та зірвав процес децентралізації.

Окрім того, безкарним у місті почуває себе директор унікального національного природного парку "Святі гори", який дозволяє вирубку дерев на території заказника. В адмінбудівлі керманич влаштував бордель, а ліс продає на усі усюди.

В іншому місті області – Костянтинівці – підприємці влаштували могильник, на місцеве сміттєзвалище скидають трупи тварин. Місцеві жителі скаржаться на уїдливий сморід та проблеми зі здоров'ям і просять владу визнати місто зоною надзвичайної екологічної ситуації. Натомість місцеві чиновники самоусунулись.

Чим закінчився антикорупційний рейд "Стоп корупції" у Донецьку область для місцевих жителів та тамтешніх чиновників-корупціонерів, дивіться сьогодні о 22.15 на 5 каналі у новому "СтопКорі".10.07.2017
http://stopcor.org/antikoruptsiyniy-reyd-na-donechchinu-stopkor-pokazhe-rezultati-perevirki-chinovnikiv-shidnogo-regionu/

0 коммент.:

Дописати коментар