неділя, 6 серпня 2017 р.

Понад 15 га поля горить у с. Великі Бірки

 Читачі повідомили, що у Великих Гаях горить ліс. Однак в Управлінні ДСНС України у Тернопільській області запевняють, що це горить поле під Великими Бірками. В екоінспекції кажуть, що за підпал правоохоронні органи можуть позбавити волі.- Клуби чорного диму здійнялися над полями, що у Великих Гаях, - розповідає читачка Олександра Романюк. - густий дим іде зі сторони Громадського лісу.Однак в Управлінні ДСНС України у Тернопільській області кажуть, що це горить поле під Великими Бірками.

- Зараз наші підрозділи гасять понад 15 га стерні, що горить біля села Великі Бірки, - кажуть в ДСНС.

Нагадаємо, що цього року виникло вже чотири пожежі під час жнивної компанії, в тому числі загорілися засіви зерна в приватних домогосподарствах. Проте минулого року таких пожеж у жнива було аж 12. Часто люди свідомо підпалюють суху рослинність для того аби в майбутньому розробляти цю землю під городи, зауважують в ДСНС.

- Якщо ви побачили, що хтось палить, не треба боятися про це повідомляти правоохоронні органи навіть якщо це роблять у себе на подвір'ї, - зауважують в державній інспекції з охорони навколишнього природного середовища Тернопільської області.

До слова, штраф за несанкціоноване паління карається згідно статті 77 Кодекс України про адміністративні правопорушення, у якому передбачено для простих громадян накладання штрафу від 10 до 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а для посадових осіб - від 10 до 100 н.м. доходів громадян.

0 коммент.:

Дописати коментар