четвер, 10 серпня 2017 р.

ДП “Рахівське ЛДГ” завдало збитків лісовим ресурсам на 162538 гривень


В ході планової перевірки ДП “Рахівське ЛДГ” Держекоінспекцією у Закарпатській області виявлено низку порушень вимог природоохоронного законодавства: незаконні рубки дерев в межах лісосіки, пошкодження дерев до ступеня припинення та неприпинення росту. 

За результатами проведеного заходу державного нагляду (контролю) до адміністративної відповідальності притягнуто 44 посадові особи лісодослідного господарства на загальну суму штрафів 5327 гривень. 

Відповідно до затверджених такс для обчислення розміру шкоди заподіяної лісу, державними інспекторами проведено розрахунок збитків на загальну суму 162538 гривень. Пред’явлено претензію для добровільного відшкодування. 

Перевіркою встановлено, що підприємством заготівля деревиниздійснюється з порушенням вимог чинного законодавства. З метою припинення порушення Держекоінспекцією направлено адміністративний позов до Закарпатського окружного адміністративного суду для застосування заходів реагування шляхом тимчасової заборони (зупинення) діяльності підприємства.

В разі залишення претензії без відповіді Держекоінспекцією буде передано справу до судових органів щодо примусового стягнення зазначеної суми заподіяних збитків.

Держекоінспекція у Закарпатській області

0 коммент.:

Дописати коментар