субота, 5 серпня 2017 р.

Головний лісівник Полтавської області не задекларував майно на 700 тис. гривень
Прокуратура Полтавської області підозрює начальника Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) КК України.

Слідство встановило, що посадовець, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», зобов’язаний був щорічно до 1 квітня подавати заповнені на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави, переда прокуратура Полтавської області. Але у період 2015-2016 років не всі дані були уведені до системи.

«У декларації за 2015 рік він умисно не вніс відомості про наявні у нього об’єкти нерухомості, не прийняті в експлуатацію. У подальшому, ввівши вказані об’єкти нерухомості в експлуатацію та набувши на них право власності, у декларації за 2016 рік чиновник їх не відобразив», – йдеться у повідомленні.

Загальна вартість незадекларованих об’єктів нерухомості – понад 700 тисяч гривень.

На даний час перевіряється інформація щодо іншого не задекларованого майна зазначеною особою і вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

4 серпня 2017, 12:53

0 коммент.:

Дописати коментар