середа, 9 серпня 2017 р.

На Закарпатті лісівники вже оштрафували 82 порушників правил пложежної безкеки

Літо – традиційна пора для виїздів на природу, пікніків. Однак у лісових угіддях Закарпатської області лісівники закликають не розводити багаття і обережно відпочивати. Пов’язано це з забезпеченням пожежної безпеки в зв’язку з теплою погодою.

Для упередження загоряння лісівники на кордонах ділянок встановлюють попереджувальні знаки, шлагбауми і камери відеонагляду.

За дотриманням режиму стежать працівники державної лісової охорони, працівники ДСНС України в Закарпатській області та правоохоронних органів. Для виявлення порушників проведено майже 600 рейдів, – інформує прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Цього року за порушення правил пожежної безпеки лісівники оштрафували 82 особи. Загальна сума штрафів сягає понад 7,5 тис. грн. Лісівники звертаються до закарпатців з проханням поки що не відвідувати ліси, не розводити багаття на території лісу та поряд.

Винуватцям пожежі довелося сплатити збитки в повному розмірі та штраф за порушення правил пожежної безпеки.

Лісівники застерігають, що причинами виникнення пожеж в лісі в основному є байдужість і недбалість громадян: непогашені багаття, кинуті в суху траву недопалки, дитячі пустощі з вогнем. 

0 коммент.:

Дописати коментар