субота, 5 серпня 2017 р.

Про напад на майстра лісу у Пакульському лісництві від першої особи! ВІДЕО30.07.2017 р. майстер лісу Пакульського лісництва Казмєришін В.Л. виконував роботи по прибиранню потенційно небезпечних дерев у кв. № 2 Пакульського лісництва.

Близько 18 год. на нього було вчинено напад трьома особами, Зазначені особи завдали майстру лісу тілесних ушкоджень, пошкодили його техніку, при цьому не дозволяли йому зв’язатись з керівництвом підприємства, а згодом самі викликали поліцію, і, для уникнення відповідальності за побиття посадової особи, назвались громадськими активістами, які ніби то затримували у такий спосіб майстра лісу, бо на їх думку він здійснював крадіжку лісу, хоча при цьому майстер лісу був без належних засобів для перевезення чи навантаження лісопродукції, що свідчить про відсутність у нього намірів на які послались вищезазначені особи.

У зв’язку з отриманими травмами майстер лісу перебуває на стаціонарному лікуванні. Попри хворобливий стан ним було записано відеозвернення з поясненнями випадку про який йшла мова на брифінгу так званих "активістів" 02.08.2017 р.

На відео майстер повідомляє обставини події, її учасників, та ймовірні причини.


Опубліковано 4 серп. 2017 р.
05/08/20170 коммент.:

Дописати коментар