вівторок, 8 серпня 2017 р.

У Херсонській обл. вертольоти продовжують поливати місце пожежі в лісі біля Костогризового

На місці пожежі відкритого горіння немає, спостерігається тління лісової підстилки окремими осередкамиУ Херсонській обл. вертольоти ДержНС продовжують поливати окремі осередки тління пожежі в лісі біля с. Костогризове, яка триває вже добу, передає сайт ДержНС.

Станом на 18:00 пожежа була локалізована. До ліквідації пожежі залучено 167 ос. та 48 од. тех., з них від ДержНС 121 чол. особового складу та 30 од. техніки, у тому числі 3 од. авіаційної техніки, від лісового господарства 37 осіб та 17 од. техніки (з них 2 трактори), від Міноборони 5 осіб та 1 од. техніки.
Новини за темою: У Херсоні до ранку гасили пожежу на звалищі, на місці події чергують рятувальники
Авіацією рятувальників здійснено 11 скидів води, а саме: на вертольоті Мі-8 9 скидів (22,5 тонни води) і літаком Ан-32П 2 скиди (16 тонн води), якими всього здійснено 21 скидання (84,5 тонни води).

На місці пожежі розгорнуто пересувний пункт управління, координацію заходів з гасіння пожежі здійснює оперативна група Головного управління ДержНС у Херсонській обл.
Новини за темою: Лісові пожежі: На Миколаївщині були підпали, на Херсонщині вогонь ліквідовано
Як повідомлялося раніше, близько 7 серпня поблизу с. Костогризове Олешківського районувиникло займання лісової підстилки і лісу на площі близько 40 га.

Новини за темою: У Херсоні до ранку гасили пожежу на звалищі, на місці події чергують рятувальники


21:18, 8 серпня 2017

0 коммент.:

Дописати коментар