четвер, 3 серпня 2017 р.

Такі потрібні лісові реформи


Електронні торги на будь-якому ринку дозволяють підвищити ефективність реалізації не менше ніж на 15-20%

Останнім часом, тема лісового господарства в Україні все більше актуалізується, а реформа цієї галузі стають предметом обговорення не тільки в професійному середовищі, а й на засіданнях Кабміну і Верховної Ради.

Не секрет, що до кінця цього року система електронного обліку деревини стане обов'язковою для всіх користувачів лісу, і як би не опиралися окремих військових та комунальних лісгоспах - вони будуть зобов'язані чіпувати кожне зрубане дерево, а й мало того - зобов'язані відкрити базу для всіх контролюючих органів.

Окремою успішною реформою в 2017 році стало проведення електронних торгів, що само по собі вже є "революцією". Часи, коли деревина продавалась за змовою, за допомогою молотка пішли раз і назавжди. Функціонуюча електронна система обліку деревини, дозволяє в режимі онлайн контролювати всю продаж.

Електронні торги на будь-якому ринку дозволяють підвищити ефективність реалізації не менше ніж на 15% -20%. Це відбувається через те, що на електронних торгах можуть бути присутніми всі бажаючі, а механізми відхилення «непотрібних» учасників - повністю відсутні. Таким чином істотно зростає конкуренція, а це призводить до зростання як ефективності торгів, так і до визначення справедливої ​​ціни на сировину.

Перехід на електронні торги став можливим завдяки реформаторському настрою в Державному агентстві лісових ресурсів України, керівництво розуміє перспективу розвитку електронних послуг і тому їх інтенсивно впроваджує. Все це позитивно відбивається на функціонуванні ринку деревини і стимулює розвиток лісового господарства.

http://blogs.korrespondent.net/blog/events/3874235/

0 коммент.:

Дописати коментар