субота, 12 серпня 2017 р.

Переможниця "Євробачення" знімається у роликах за збереження Карпатських пралісів. ФОТО

Збереження Карпатських пралісів привертає щораз більше уваги. Серію соціальних роликів знімає переможниця "Євробачення" Руслана Лижичко та її команда.

На тижні Руслана подорожувала у Карпати, і - на сторінці у соціальній мережі оприлюднила фото зі зйомок ролика.
"Я вперше наступила на рідкісну змію. Чудом вона не напала на мене, а мирно відповзла, - ділиться Руслана Лижичко. - Зйомки проходять в «Карпатському» національному природному парку, в парку «Синевир» в «Верховинському» парку та в парку «Гуцульщина». Скоро побачите. Дякую Франкфурктському Зоологічному товариству та Товариству Охорони Птахів за можливість реалізувати ідею".

Довідка.

Праліси – унікальні недоторкані ліси, які існують і розвиваються без втручання людини, виключно за законами природи. Завдяки цьому вони мають високу життєздатність, стійкі у своєму існуванні, і надають надзвичайно важливі екосистемні послуги. Не підлягають відновленню. Пралісів і близьких до них старовікових лісів в Україні залишилося зовсім мало – близько 80 тисяч гектарів. В Українських Карпатах наразі достеменно встановлено існування майже 48 тис. га пралісів і ще близько 35 тис. га ділянок перевіряються як потенційні праліси чи старовікові ліси.

У соціальній мережі створена спільнота "Збереження Карпатських пралісів". Ініціативу підтримують ряд інших проектів і груп.

11:05, 12 серпня
Екологія
Юлія Баліцька
журналіст

0 коммент.:

Дописати коментар