вівторок, 8 серпня 2017 р.

У Херсоні виявили невідомі організації
Тарас Бузак на своїй сторінці у фейсбук повідомив, що виявляється у Херсоні є такі підприємства, про існування яких майже ніхто не знає:

"Державне спеціалізоване лісозахисне підприємство «Херсонлісозахист» - директор - Касіч Тетяна Григорівна.

Касіч Тетяна Григорівна, 1980 року народження, освіта вища, в 2000 році закінчила Лубенський лісний технікум за спеціальністю«Лісове господарство», а в 2014 році за цією ж спеціальністю закінчила Національний університет біоресурсів та природокористуванняУкраїни. Стаж роботи в галузі лісового господарства більше 8 років. З червня 2015 року Касіч Т.Г. працює тимчасово виконуючою обов’язкидиректора ДСЛП «Херсонлісозахист».


А ще є ось таке:

ДП "Степовий ім. В.М. Виноградова філіал УкрНДІЛГА"

Державне підприємство "Степовий ім. В.М. Виноградова філіал Українського ордена "Знак Пошани" науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького" розташоване у м. Олешки Херсонської області. Його організовано у 1993 році на базі Нижньодніпровської науково-дослідної станції залісення пісків і виноградарства на пісках, яку було створено у 1927 році під назвою Олешківської лісомеліоративної дослідної станції.

Основним завданням станції було залучення у господарський обіг значних площ піщаних масивів півдня України та захист від рухомих пісків родючих міжаренних і приаренних земель. Філіал має експериментальну базу площею 2452,4 га.

Нижньодніпровські піски є найбільшим піщаним масивом в Україні. У зв’язку з особливостями кліматичних умов і структури пісків наприкінці ХІХ сторіччя небаченого розвитку набули ерозійні процеси, внаслідок яких щорічно піски засипали близько 650 га суміжних земель.

Наскільки я зрозумів, то депутати облради планують внести зміни до Програми Ліси Херсонщини та профінансувати ці установи… Чиновників тищі, а охороняти ліс немає кому!!!"

18 Июля, 12:13

0 коммент.:

Дописати коментар