вівторок, 1 серпня 2017 р.

Передача лісгоспів у концесію зруйнує лісову галузь - лісівники Буковини б"ють на сполох та просять Фищука і Мунтяна не допустити цьогоЧИМ ДАЛІ В ЛІС, ТИМ ТОВЩІ ПАРТИЗАНИ

Громадська рада при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства на своєму черговому засіданні, що відбулося 20 липня цього року, визнала за нагальну необхідність звернутися до голови Чернівецької облдержадміністрації Олександра Фищука та голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна стосовно негативних наслідків передачі в концесію державних лісогосподарських підприємств.

Як повідомляє прес-служба Чернівецького ОУЛМГ, відповідні листи за підписом голови Громадської ради Івана Федорійчука зареєстровані у названих органах виконавчої та представницької влади краю.

«4 липня 2017 року на урядовому засіданні першим заступником міністра економіки України Максимом Нефьодовим проголошена новина, яка стала справжнім сюрпризом для усіх учасників лісового сектору, – йдеться у зверненні Громадської ради. – Мінекономрозвитку готує передати в концесію 333 державних лісогосподарських підприємств та планує розробити нову концепцію управління ними.

При цьому ніяк не доведено до громадськості та усіх зацікавлених сторін позитивні та негативні сторони такого рішення, а також яким чином його планують реалізувати.

На думку членів Громадської ради, такі рішення можуть негативно вплинути на стан лісового господарства регіону та держави в цілому, призвести до ліквідації державних підприємств, звільнення та подальшої втрати кваліфікованих фахівців галузі, впровадження неефективного механізму лісокористування, врешті, до соціальної напруги.

Враховуючи викладене, просимо здійснити вивчення економічної та соціальної доцільності такого рішення для Буковини із залученням відповідних фахівців та представників громадськості.

Результати вивчення винести на затвердження обласною радою».http://strichka.com/item/67104405

0 коммент.:

Дописати коментар