09 травня 2018

У Великобичківському лісгоспі спростували інформацію про завищену ціну на паливні дрова.

1000 гривень за кубометр дров – по такій ціні Великобичківський лісгосп продає деревину жителям сіл Біла Церква та Середнє Водяне, що на Рахівщині. Принаймні, таку інформацію оприлюднив один із депутатів райради Микола Кокіш-Мельник на своїй сторінці у Фейсбук.

Аби перевірити інформацію на шляху до Великого Бичкова зупинилися у центрі села Біла Церква і опитали тамтешніх. Аби розставити всі крапки над І з’ясували ціни на дрова для населення у Великобичківському лісгоспі. 

Для довідки,у 2017 році лісництво реалізувало для населення – 32 з половиною тисячі кубометрів дров, а цього року вже 11 тисяч.

Задовільнити повністю потребу у деревині дворогосподарств 13 населених пунктів Рахівщини – від Солотвина до Рахова , які обслуговує лісгосп , підприємство невзмозі. Одна з причин імовірних махінацій з паливними дровами – Відсутність машин у лісгоспі для їх транспортування до дворогосподарств.

Тому,працівники Великобичківсткого лісгоспу просять жителів купувати дрова офіційно: тобто безпосередньо зі складів підприємств. У інших випадках відповідальність за ціну, яку люди платять водіям за лісо продукцію та їх доставку, лісівники не несуть.

0 коммент.:

Дописати коментар