29 травня 2018

Лісова пожежа на Херсонщині: до гасіння залучають пожежників із чотирьох областейРятувальники продовжують гасити масштабну пожежу, яка 28 травня виникла на території Олешківського лісомисливського господарства. Спека та сильні пориви вітру ускладнюють роботу вогнеборцям

До гасіння пожежі в Херсонській області залучають співробітників ДСНС з чотирьох областей. Про це 19 травня повідомила прес-служба Держслужби з надзвичайних ситуацій.

За інформацією рятувальників, станом на 18.00 ліквідація пожежі триває. Гасіння ускладнюється сильними поривами вітру та високою температурою повітря.

Залучені вогнеборці з Миколаївської та Запорізької областей. Планується залучити пожежно-рятувальні підрозділи Дніпропетровської та Кіровоградської областей.

Загалом до ліквідації пожежі залучено 270 чол. та 82 одиниці техніки. Пожежу гасять також три літаки та один вертоліт.

У ДСНС запевнили, що загрози населеним пунктам немає.Фото: ДСНС

Нагадаємо, в Херсонській області 28 травня почало горіти близько 50 га лісуна території Раденського лісництва Олешківського району. Пожежа сталася внаслідок загорання лісової підстилки та лісу. Гасіння низової та верхової пожежі ускладнюється сильними поривами вітру.

Джерело: Ракурс

0 коммент.:

Дописати коментар