18 травня 2018

Звуки нічного лісу - виття вовка, уханье сови, спів цвіркунів, писк кажанів. ВІДЕО

А вам доводилося коли-небудь надаватися в нічному лісі? Може бути в дитячому таборі, коли сидиш біля багаття, печеш картоплю, і вожатий розповідає страшні історії; або у бабусі в селі, коли одночасно страшно від тріску будь гілочки, але при цьому дуже цікаво і зовсім не хочеться додому, тому що від багаття тепло і затишно? Якщо так - ви щасливчик, тому що це відмінні враження і спогади на все життя, а якщо ні не біда.

Наша атмосфера допоможе вам пережити ці цікаві і захоплюючі моменти життя. Печену картоплю і страшні історії не обіцяємо, але допомогти вашій уяві перенести вас на кілька десятків хвилин в нічний ліс - будь ласка. 

Тріск гілок в палаючому багатті, цикади, цвіркуни, уханье сови і виття, чи то собаки, чи то справжнього вовка - ось ті звуки ночі, які необхідні для цього. 

Закривайте очі і нехай уяву попрацює! Вашій увазі хочу запропонувати чудову збірку аудіо звуків нічного лісу. Більше однієї години відпочинку, спокою і релаксу. Рекомендується збірка тим людям, які люблять лісову природу, слухати шум дерев, птахів і комах. Завдяки ніжною атмосфері нічного лісу Ви зможете повністю розслабитися, позбутися від усього негативу який накопичився протягом дня. Слухаючи ці лісові звуки Ви відчуєте прилив сил, гарний настрій, спокій і гармонію. Рекомендується прослуховувати при безсонні. 

Приємного відпочинку.
Пак Ир Сук
Опубликовано: 17 мая 2018 г.

0 коммент.:

Дописати коментар