11 травня 2018

Уряд удосконалює конкурс на вакансії державної службиСПРОЩЕННЯ. Від тестування до співбесіди успішний конкурсант має здійснити максимум чотири візити до органу влади, де відбувається добір

Відділ новин «Урядового кур’єра»

На четверговому засіданні уряд ухвалив рішення, яким удосконалив процедуру добору посадовців категорії «А» та фахівців з питань реформ. Як зазначив Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко, ці зміни дають змогу зробити конкурс прозорішим і коротшим.

Найважливіші з них: автоматизація перевірки професійних знань, зменшення кількості етапів, зменшення прохідного бала, мотиваційна анкета й удосконалення перевірки знання іноземних мов.

Ці зміни ґрунтуються на аналізі чинної конкурсної процедури. «Ми докладно аналізували конкурси на нові посади в міністерствах, які проходять з вересня минулого року. Окремі учасники говорили, що нинішні держслужбовці мають своєрідну фору, і це відчувається під час перевірки знань профільного законодавства. Ми мінімізували людський чинник: з набранням чинності ухвалених змін ця перевірка проходитиме у формі комп’ютерного тестування. Перелік тестових питань буде опубліковано завчасно на порталі вакансій career.gov.ua. Він матиме не менш як 100 питань на знання не більш ніж п'яти нормативно-правових актів. Під час тестування комп’ютер обере для кожного кандидата 25 завдань із цього переліку»? — пояснив Олександр Саєнко.

Зміни спрощують участь у конкурсі: від тестування до співбесіди успішний конкурсант має здійснити максимум чотири візити до органу, в якому відбувається конкурс.

«Це особливо важливо для кандидатів з регіонів, — підбив підсумки урядового рішення Олександр Саєнко на своїй сторінці у Fасеbоок. — Загалом це вагомий крок для залучення на державну службу найкращих. На порталі career.gov.ua з’являються нові вакансії. І нехай переможе найсильніший».

Служба Міністра Кабінету Міністрів повідомляє, що ухвалені цього четверга зміни набирають чинності за місяць після опублікування постанови.

ukurier.gov.ua

0 коммент.:

Дописати коментар