14 червня 2018

Чи буде херсонський ліс під надійним захистом?Днями в Києві у Верховній Раді України на засіданні Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи народні депутати підтримали цілий ряд законопроектів щодо фінансового забезпечення лісової галузі, ефективного ведення лісового господарства та посилення охорони лісів. Сьогодні ні для кого не секрет, що лісова галузь на Херсонщині залишилася майже без фінансового забезпечення. Лісові робітники по районах працюють за "спасибі, ми вам дуже вдячні за охорону лісу".

Неодноразово лісівники зверталися до різних інстанцій зі прохання допомогти виправити ситуацію. Проте кардинально нічого не змінилося. Фінансове забезпечення галузі поставлено на ребро! Але останнім часом з'явилася надія, що щось таки зміниться. Днями в Києві у Верховній Раді України на засіданні Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи народні депутати підтримали цілий ряд законопроектів щодо фінансового забезпечення лісової галузі, ефективного ведення лісового господарства та посилення охорони лісів.

Народні депутати з екологічного комітету рекомендували Парламенту за результатами розгляду у першому читанні прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до Лісового кодексу України. Метою проекту Закону є удосконалення системи фінансування та розвитку лісового господарства для робіт з ведення лісового і мисливського господарства, охорони і захисту лісів, створення захисних лісових насаджень та полезахисних лісових смуг, у тому числі, південно-східного регіону України. Нардепи пропонують утворити Державний фонд розвитку лісового господарства у складі спеціального фонду Державного бюджету України за рахунок надходжень від рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої від рубок головного користування та інших надходжень, визначених законом про Державний бюджет України.

0 коммент.:

Дописати коментар