08 липня 2018

Прикарпатські лісоруби позмагалися за звання найкращих


By Костинюк Олександр7 Лип, 2018 18:34

У п’ятницю, 6 липня, на базі державного підприємства «Болехівське лісове господарство» в селі Слобода-Долинська провели обласні змагання звалювальників лісу «Лісоруб-2018».

Це вже 21-ий конкурс з часу його заснування, інформують на сайті Долинської РДА.

Учасників змагань привітав голова районної державної адміністрації Юрій Мазур.

“Радий вітати сьогодні людей, професія яких входить у п’ятірку найбільш небезпечних у нашій державі. Серед усього різноманіття лісівничих спеціальностей професія лісозвалювальника вважається найважчою, адже за складністю і небезпечністю вона на другому місці після шахтарів. Саме вам доводиться ліквідовувати наслідки буреломів, вітровалів чи інших природних явищ. Це – ризиковано”, – зазначає очільник РДА.

Відтак, обласні змагання лісорубів влаштовують з метою більш ефективного розповсюдження передового досвіду роботи та вивчення високопродуктивних прийомів праці кращих майстрів лісозаготівельної справи.

Ще однією метою проведення конкурсу є підготовка до Всеукраїнських змагань. Адже підприємство, учасник якого займе в обласному конкурсі перше місце, делегує свою команду на змагання загальнодержавного рівня.

Цьогоріч за перемогу змагалися найкращі лісоруби з п’ятнадцяти лісгоспів, що входять до структури Івано-Франківського ОУЛМГ. Учасників змагань обрали, попередньо провівши конкурс між лісництвами.

Співорганізаторами конкурсу традиційно виступили обласне управління лісового та мисливського господарства, обласна організація Товариства лісівників України та обласна організація профспілки працівників лісового господарства.

Всі етапи конкурсу відповідали вимогам Всеукраїнських змагань. Вони включали в себе п’ять операцій: звалювання дерева, обрізка гілок, монтаж нового ланцюга, розкряжування комбінованим різом, точне розкряжування.

Переможцями змагань стали представники Делятинського, Гринявського та Осмолодського лісового господарства.

0 коммент.:

Дописати коментар