09 липня 2018

На виїзній колегії обговорили стан лісових культур дуба звичайногоДнями на базі ДП «Миргородське лісове господарство» відбулося виїзне засідання колегії Полтавського обласного управління лісового і мисливського господарства під керівництвом начальника управління Юрія Тараненка та за участі директорів і спецалістів лісогосподарських підприємств. Під час колегії полтавські лісівники та викладачі Лубенського лісотехнічного коледжу обговорювали питання лісовідновлення та лісорозведення, сучасні методи формування біологічно стійких лісів майбутнього.

У ході заходу було оглянуто більше 15 ділянок молодих дібров,за період з 2002 по 2017 роки та при умові різного деревного складу та схеми садіння культур на території Комишнянського лісництва. Дуже затратним на теперішній момент визнано створення дубових культур через 6 м. Хоча такі насадження були створені в нашому лісгоспі у 2002-2003 роках і вони в досить гарному стані.

Разом з тим, начальник Полтавського обласного управління Юрій Тараненко відзначив зразково-показовий стан різновікових лісових культур дуба, що свідчить про постійну, планомірну, багаторічну працю знаючих спеціалістів-лісівників.

06.07.2018


0 коммент.:

Дописати коментар