13 липня 2018

МОСКАЛЬ ЗАЯВИВ, ЩО З "ЧОРНИМИ ЛІСОРУБАМИ" ТРЕБА ВОЮВАТИ НЕ В ІНТЕРНЕТІВоювати з незаконними вирубками лісу треба в реальному житті і законними способами — звертаючись із відповідними заявами до поліції, прокуратури, а не за допомогою інтернету.

Про це сказав голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль в інтерв’ю Укрінформу.

"За останній місяць різні люди знову ідуть у ліс, констатують факти вирубаних ділянок, викладають в Інтернеті, це користується великим попитом і додає рейтингу. Але! Війну з незаконними вирубками лісу потрібно вести не в Інтернеті! Якщо ви — громадські активісти, журналісти чи просто небайдужі громадяни — це виявили, звертайтеся в поліцію. Ви не вірите поліції? Звертайтеся в СБУ, у прокуратуру. Не вірите нікому в області, звертайтеся в Генпрокуратуру, в НАБУ. (...) Але ніхто ніяких заяв не пише. Всі поговорили - виклали в Інтернет", - розповів Москаль.

Він також зазначив, що для зменшення легальних вирубок лісу необхідно скорочувати і держзамовлення на них. На його думку, було б доцільніше, якби визначення обсягів таких вирубок було передано в компетенцію місцевої влади.

Також читайте: Масштаби суцільно зрубаного лісу намагалися приховати на Закарпатті

0 коммент.:

Дописати коментар