10 липня 2019

Скасувати мораторій на експорт лісу-кругляку Президенту не дадуть, - експертСкасувати мораторій на експорт лісу-кругляку Президенту не дадуть.

Про це заявив заступник Лідера РПЛ з економічної політики Віктор Галасюк.

«У Зеленського заявили, що мораторій на експорт лісу неефективний і його треба "переглянути". Це некомпетентність і цинізм вищої категорії!!! Зрадник Порошенко намагався скасувати мораторій на догоду ЄС, щоб отримати черговий кредит. Згодом він заветував мою поправку про заборону експорту дров. У Зеленського вирішили продовжити чорну справу Порошенка. Жодні кредити і компліменти іноземних дипломатів не виправдають здачі національних інтересів і не компенсують втрату екології, робочих місць та промисловості!!!» - написав на своїй сторінці у фейсбук голова Комітету Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва.

В.Галасюк навів офіційні показники за 2017-2018 роки, що підтверджують ефективність запровадженого завдяки Радикальній партії та однодумцям мораторію.

Так, за даними Держстату, випуск продукції деревообробної промисловості (в доларовому еквіваленті) зріс на 44%, меблевої промисловості - на 45%, паперової - на 29%.

Експорт продукції в деревообробці (в доларовому еквіваленті) збільшився на 42%, в меблевій промисловості - на 48%, у паперовій - на 43%.

Таким чином, індекс промислової продукції в деревообробці став у 6 разів вище, а у меблевій промисловості в 10 разів вище, ніж загалом у промисловості.

Несировинний експорт оброблених лісоматеріалів зріс на $260 млн, облицювальних листів - на $100 млн, фанери - на $25 млн, столярних виробів - на $70 млн, тари, піддонів з деревини - на $40 млн! Загалом лише по цим 5 позиціям +$490 млн експортної виручки або практично +13 млрд грн несировинного експорту.

У свою чергу, капітальні інвестиції в деревообробну та паперову галузі зросли на 50%. Залучено 2,5 млрд грн додаткових інвестицій. Прямі ж іноземні інвестиції в деревообробну та паперову галузь зросли на третину. Додатково залучено $130 млн іноземних інвестицій.

«Українське суспільство не дозволить жодному президенту, міністрам чи депутатам здати національні інтереси України і пожертвувати життєвим середовищем наших нащадків і економічними перспективами країни!!!» - наголосив нардеп.

9 липня, 2019 - 21:11
Фото з відкритих джерел
https://day.kyiv.ua/uk/news/090719-skasuvaty-moratoriy-na-eksport-lisu-kruglyaku-prezydentu-ne-dadut-ekspert

***

«Безліс» не пройде! – Галасюк

09/07/2019 - 21:24

Скасувати мораторій на експорт лісу-кругляку Президенту не дадуть. Про це заявив заступник Лідера РПЛ з економічної політики Віктор Галасюк. «У Зеленського заявили, що мораторій на експорт лісу неефективний і його треба “переглянути”. Це некомпетентність і цинізм вищої категорії! Зрадник Порошенко намагався скасувати мораторій на догоду ЄС, щоб отримати черговий кредит. Згодом він заветував мою поправку про заборону експорту дров. У Зеленського вирішили продовжити чорну справу Порошенка. Жодні кредити і компліменти іноземних дипломатів не виправдають здачі національних інтересів і не компенсують втрату екології, робочих місць та промисловості!» – написав на своїй сторінці у фейсбук голова Комітету Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва.

Галасюк навів офіційні показники за 2017-2018 роки, що підтверджують ефективність запровадженого завдяки Радикальній партії та однодумцям мораторію.

Так, за даними Держстату, випуск продукції деревообробної промисловості (в доларовому еквіваленті) зріс на 44%, меблевої промисловості – на 45%, паперової – на 29%. Експорт продукції в деревообробці (в доларовому еквіваленті) збільшився на 42%, в меблевій промисловості – на 48%, у паперовій – на 43%.

Таким чином, індекс промислової продукції в деревообробці став у 6 разів вище, а у меблевій промисловості в 10 разів вище, ніж загалом у промисловості.

Несировинний експорт оброблених лісоматеріалів зріс на $260 млн, облицювальних листів – на $100 млн, фанери – на $25 млн, столярних виробів – на $70 млн, тари, піддонів з деревини – на $40 млн! Загалом лише по цим 5 позиціям +$490 млн експортної виручки або практично +13 млрд грн несировинного експорту.

У свою чергу, капітальні інвестиції в деревообробну та паперову галузі зросли на 50%. Залучено 2,5 млрд грн додаткових інвестицій. Прямі ж іноземні інвестиції в деревообробну та паперову галузь зросли на третину. Додатково залучено $130 млн іноземних інвестицій.

«Українське суспільство не дозволить жодному президенту, міністрам чи депутатам здати національні інтереси України і пожертвувати життєвим середовищем наших нащадків і економічними перспективами країни!» – наголосив нардеп. Нагадаємо, у Зеленського вирішили переглянути мораторій на експорт лісу через його неефективність.

Источник: https://informator.news/bezlis-ne-proyde-halasiuk/

0 коммент.:

Дописати коментар