12 липня 2019

Володимир Бондар: У Держлісагентстві працюють над програмою, яка протидіятиме відтоку кадрів за кордонЛісова галузь сьогодні перебуває в досить складній ситуації. На жаль, низка чинників створюють певні перешкоди у роботі лісгоспів. Однак, не зважаючи на це, лісівники все ж забезпечують безперебійну роботу підприємств, проводять усі лісогосподарські заходи, вчасно сплачують податки, як до місцевих бюджетів, так і до державного.

Про це повідомив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар під час зустрічі з учасниками семінару для працівників служб управління персоналом на Житомирщині.

«Маємо сьогодні і проблему у забезпеченні кадрами. Як і повсюдно в Україні, так і в нашій галузі, склалася ситуація, коли працівники, які, маючи відповідну кваліфікацію та навички, хочуть і могли б працювати в лісовому господарстві, виїжджають за кордон, тому що там їх чекають кращі умови, краща заробітна плата. Відтак, ми хочемо випрацювати програму, яка б давала нам можливість якимось чином контрактувати наших працівників. Бо нині маємо ситуацію, за якої молодь закінчує навчальні заклади, держава витрачає кошти на їх навчання і не отримує зворотньої відповіді. Такий стан речей не може нас влаштовувати», - сказав він.
Володимир Бондар також зазначив, що кадрові служби лісової галузі мають іти в ногу з часом, добре володіти знаннями щодо змін у законодавстві та постійно випрацьовувати нові методи і механізми забезпечення якісними кадрами усіх видів робіт у лісовій системі.

«Власне для цього і проводяться такі щорічні семінари, - сказав Володимир Бондар. - Цього року, до прикладу, наші спеціалісти мали можливість прослухати лекції щодо запобігання і протидії корупції в державній службі, щодо нових підходів до організації роботи з персоналом тощо. Крім того, його учасники обмінюються досвідом, вивчають роботу своїх колег».

Варто додати, що в лісовій галузі України працює близько 50 тисяч осіб. Їхня середня заробітна плата складає понад 10 тисяч гривень, але вона суттєво коливається в залежності від регіону та від того, чи має підприємство власну переробку і наскільки вона потужна.
«Ми звісно працюємо над тим, щоб в підприємствах був ріст заробітної плати і покращувалися умови для наших працівників. Також напрацьовуємо інші заходи, аби молодь не виїжджала за кордон, залишалася працювати у лісовому господарстві України», – наголосив заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар. 

Наталія Горай, прес-служба Житомирського ОУЛМГ

 

12.07.2019 11:22 давність новини: 56хв.
Прес-служба Житомирського ОУЛМГ
https://zt-lis.gov.ua/no_cache/pres-sluzhba/novina/article/volodimir-bondar-u-derzhlisagentstvi-pracjujut-nad-programoju-jaka-protidijatime-vidtoku-kadriv-za-kord.html

0 коммент.:

Дописати коментар