09 липня 2019

Микола Томенко: Команда Зеленського може повторити долю Яценюка


Микола Томенко

Заступник керівника Офісу президента з економічних питань Олексій Гончарук упевнений, що мораторій на експорт лісу неефективний і його слід переглянути.

"Ідеологія введення мораторію на експорт деревини була в тому, щоб зупинити незаконну рубку. Очевидно, що цього не відбулося. Це означає, що цей захід не досяг тієї мети, для якої вводився", - сказав Гончарук, повідомляє LB.ua.

Один із ініціаторів та авторів цього закону, представник «Громадянської позиції» Микола Томенко був здивований такою заявою.
«Для того, щоб закон почав діяти, мені довелося звертатися до суду. Для того, щоб він насправді запрацював, ні уряд Яценюка, ні уряд Гройсмана, ні правоохоронні органи нічого не зробили. Сьогодні з України масово вивозять деревину під прикриттям дров, а на цих схемах сиділи і, напевне, досі сидять друзі Яценюка в Чернівецькій області, родичі високопосадовців з генпрокуратури та інші наближені.»
Томенко зазначив, що не дивлячись на бездіяльність влади, закон про мораторій на експорт лісо- та пиломатеріалів у необробленому вигляді все ж має свої позитивні результати.
«Є статистичні показники, які говорять про збільшення інвестицій в деревообробну та меблеву галузь, про створення нових робочих місць. Проблема не в законі, а втому, що його просто не виконують. Тому якщо в команді Зеленського вирішили йти шляхом Яценюка та ігнорувати законодавство, підтримувати лісову мафію, а не національну економіку, деревообробну галузь, енергетичну незалежність та довкілля, вони можуть закінчити так само погано, як закінчив Яценюк та його Уряд.»
Опубліковано: 09.07 16:52

0 коммент.:

Дописати коментар