05 липня 2019

Знайдено спосіб, як зупинити глобальне потеплінняДля цього знадобляться дерева. Точніше, трильйон дерев.

До 2050 року людство може зникнути з лиця Землі через глобальне потепління. Рівень Світового океану піднімається, вчені фіксують температурні рекорди у багатьох країнах. Загроза вимирання ніколи ще не була настільки реальною.

Та чи є розв'язання цієї проблеми? Зменшити викиди від фабрик і транспорту - так. Перейти на альтернативні джерела енергії - так. Утилізувати відходи - теж так.

Але ефективності від цього не так багато, стверджують швейцарські експерти. За їх словами, єдиний дієвий спосіб протистояти глобальному потеплінню - це висаджувати зелені зони по всьому світу. Особливо у місцях, де фіксують високий рівень забруднення повітря, пише BBC.

За підрахунками вчених, людству доведеться висадити не менше трильйона дерев, щоб зменшити викиди вуглецю в атмосферу. Це стосується як і зон без флори, так і тих, де ліси систематично вирубували.


Фото: мапа з потенційними місцями для повторного озеленення / CROWTHER

Швейцарці підкреслюють, що запобігти наслідкам глобального потепління можна, використавши всі можливі методи боротьби. Але більшість з них - важкоздійсненні у багатьох країнах світу через їх політику або економічну ситуацію. А висадка дерев - той крок, який вимагає менше витрат і зусиль, тому більш реальний для виконання.

Фото: Aaron Burden / Unsplash


0 коммент.:

Дописати коментар