10 липня 2019

У Житомирі розпочав роботу Всеукраїнський семінар кадрових служб лісової галузі


Працівники обласних управлінь лісового та мисливського господарства і інших установ та організацій безпосереднього підпорядкування Держлісагентства України, котрі відповідають за організацію роботи з персоналом, з'їхалися до Житомира для участі у семінарі. 

Впродовж тижня кваліфіковані спеціалісти навчатимуть лісівників-кадровиків, як організувати роботу державної служби за европейською моделлю управління в умовах реалізації системних реформ. Крім того, учасники заходу ознайомляться з особливостями модернізації публічної служби та шляхами підвищення рівня професійної компетенції державних службовців.
Окрім лекційних занять в програмі семінару й тренінги та практичне знайомство з роботою державних лісогосподарських підрідприємств Житомирщини. 

Привітав гостей з усієї України начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрій Курінський та побажав колегам плідно попрацювати та збагатитися новими знаннями. 

Про стан роботи з кадрового забезпечення підприємств лісової галузі проінформувала завідувач сектору з персоналу Держлісагентства Алла Святецька

 

  

  

08.07.2019 13:11 
Прес-служба Житомирського ОУЛМГ

0 коммент.:

Дописати коментар