05 липня 2019

На Львівщині тривають XXI обласні змагання вальників лісуСьогодні, 5 липня, на базі ДП «Буське ЛГ» в Ожидівському лісництві стартували XXI обласні змагання вальників лісу.

Участь у заході взяв заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів.

"Лісництво - надзвичайно потрібна і важлива галузь не лише для Львівщини, але й усієї країни. Цінність галузі полягає у трьох площинах. Перша із них - екологічна. Варто згадати, що на Львівщині функціонує насіннєвий центр, аналогів якому немає в Україні. Друга роль - соціальна, зокрема, у плані оздоровлення, рекреації та допоми мешканцям Львівщини, про яких ви дбаєте. А також економічна функція. Майже 10% промисловості Львівщини - деревообробна галузь та меблеве виробництво. Ви, як ніхто, забезпечуєте сировину для того, щоб опісля, вона йшла в подальшу переробку та трансформувалась у готову продукцію і давала відповідну додану вартість для економіки Львівщини. Дякую вам за вашу працю", - зазначив він.

Захід має на меті підвищити професійний рівень робітників на заготівлі лісу, вивчити прийоми праці кращих майстрів лісозаготівельної справи, пропагувати і розповсюдити їх передовий виробничий досвід.

Вальники міряються силами у п’яти конкурсних змаганнях: заміні пилкового ланцюга бензопили, комбінованому і точному розпилюванні колод, обрізуванні гілок та звалюванні дерев.

У цьому році в змаганнях вальників лісу взяли участь 16 лісгоспів з Львівської області. Відтак, переможець обласних змагань візьме участь у Всеукраїнських.

Організатор заходу - Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства.
https://loda.gov.ua/news?id=46031

0 коммент.:

Дописати коментар