13 вересня 2019

Житомирська область: за добу рятувальники двічі надавали допомогу лісівникам у гасінні лісових пожеж


Упродовж 11 вересня вогнеборці два рази залучалися до надання допомоги лісівникам у гасінні лісових низових пожеж. Дані надзвичайні події трапилися у лісових насадженнях, поблизу смт Брусилів та с. Бродник Народицького району.

У першому випадку повідомлення про пожежу за екстреним номером «101» надійшло о 14:40. За вказаними координатами було спрямовано 9 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки. 

Крім того, до місця події прибули 7 працівників лісового господарства на 3 одиницях техніки. Близько чотирьох годин спільних зусиль знадобилося для ліквідації загоряння. Вогонь встиг знищити 12 га молодого лісового насадження. У другому ж випадку повідомлення до рятувальників надійшло о 17:05. 

На гасіння пожежі виїхало 4 рятувальники на пожежному автомобілі. На місці події вже працювало 12 лісівників, 2 пожежні автомобілі та 2 трактори. О 21:20 пожежу було ліквідовано Вогнем знищено 4 га лісового насадження. Загиблих та травмованих не має. Наразі остаточні обставини надзвичайних події встановлюються фахівцями.
У ДСНС України у Житомирській області
Опубліковано: 12.09.2019, 13:43

0 коммент.:

Дописати коментар