27 березня 2014

Рада відкрила доступ до службової інформації

Народні депутати підтримали законопроект № 0947 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям закону України" Про інформацію "(у новій редакції) та закону України" Про доступ до публічної інформації ". За відповідне рішення проголосували 235 нардепів.

Даний законопроект має створити прозорі умови і надати необмежений доступ ЗМІ до інформації, яка в даний час має гриф "для службового користування".

Як заявив народний депутат з фракції Партії регіонів Юрій Мірошниченко з трибуни ВР, цей документ зобов'язує органи державної влади публікувати всі свої рішення.

Законопроект також передбачає внесення зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Уголовній кодекс України, Цивільний кодекс України, Кодекс адміністративного судочинства України та в 53 закону України, для приведення їх у відповідність із законами України "Про інформацію" та "Про доступ до публічної інформації" .

Нагадаємо, даний законопроект був прийнятий у першому читанні 6 вересня 2012 р. в процесі підготовки до другого читання народні депутат запропонували до законопроекту 78 поправок і доповнень.

0 коммент.:

Дописати коментар