15 березня 2015

Вона готувала матеріал про вирубку лісів

Вбита головний редактор "Нетішинського вісника"

Вбита головний редактор "Нетішинського вісника" Ольга Мороз. Про це у своєму Facebook повідомила підприємець Наталія Коваль з Нетішина Хмельницької області.

"Вбили Ольгу Мороз - головного редактора "Нетішинського Вісника", тіло знайшли у її квартирі зі слідами насильницької смерті", - пише Коваль.

За її словами, Ольга Мороз разом із Тетяною Онісимчук готували матеріал про вирубку лісів.

http://www.rbc.ua/ukr/news/ubita-glavred-neteshinskogo-vestnika-1426417688.html
 Мороз Ольга Михайлівна (13 січня 1971 р. ) с.Городець Володимирецького району Рівненщини. Член Національної спілки журналістів з 2005 р. Після закінчення десятирічки працювала у 1988 - 1990 роках робітницею плодоконсервного цеху Володимирецького ЛТЗ. У 1990-1996 роках - студентка факультету української філології  та історії Рівненського педінституту. До 2000 року працювала вчителювала у зош №4 м.Нетішина. З квітня 2000 по квітень  2002 - керівник прес-служби міського голови Нетішина. Останнє місце роботи - редактор газети "Нетішинський вісник".Див. також http://www.gazeta.lviv.ua/news/2015/03/15/40579

Головного редактора «Нетішинського вісника» знайшли мертвою у її квартирі

Головного редактора «Нетішинського вісника» знайшли мертвою у її квартирі
У Нетішині на Хмельниччині знайшли мертовою редактора місцевої газети «Нетішинський вісник» Ольгу Мороз. Цю інформацію «Телекритиці» підтвердили у прес-службі УМВС України в Хмельницькій області.  

Виявили пані Мороз у квартирі, де вона мешкала. За даними прес-служби, явних ознак насильницької смерті, як і безладу у помешканні редактора не видно, «однак це ще ні про що не свідчить». Ситуацію вивчають представники Кримінальної лабораторії та судмедексперти. 

Колега Ольги Мороз Наталія Коваль на своїй сторінці у Facebook розповіла, що минулого тижня Ольга Мороз разом із журналісткою Тетяною Осімчук зацікавились темою вирубки лісів і почали готувати матеріал. 

У своїх зверненнях до читачів Ольга Мороз акцентувала увагу на важливості видавництва у місті такого незалежного друкованого ЗМІ, яким є «Нетішинський вісник». 

Як розповіла пані Коваль, на початку Революції Гідності за підтримку Майдану Ольгу Мороз намагалися звільнити з посади головного редактора, однак проти виступив колектив. У цей період пані Мороз потрапила до лікарні.

«Телекритика» з’ясовує подробиці інциденту.

За фактом загибелі головреда «Нетішинського вісника» Ольги Мороз відкрите провадження про вбивство

16 Березень 2015 13:10


tsn.ua

Причиної смерті 44-річної головної редакторки міської газети «Нетішинський вісник» (місто Нетішин, Хмельницька область) Ольги Мороз могло бути вбивство. Про це у коментарі «Телекритиці» повідомили у відділі зв’язків з громадськістюУМВС України в Хмельницькій області.

Після проведення судово-медичної експертизи було виявлено, що причиною смерті став набряк головного мозку, який виник в результаті перелому потиличної кістки. При цьому зовнішніх ознак завдання побоїв не було.

«Точно встановити момент смерті поки що неможливо, призначено додаткові експертизи. Особливість цього набряку в тому, що він може розвиватися як за декілька хвилин, так і на протязі кількох годин», - зазначили у відділі зв’язків з громадськістю.

Щодо загибелі Ольги Мороз відкрито кримінальне провадження за частиною 1  статті 115 «Навмисне вбивство».

У зв’язку з нововідкритими обставинами слідчі розглядають декілька версій. «Одна з них – вбивство на побутовому грунті. Ще одна версія – вбивство з корисливих мотивів. За попередніми даними, з помешкання Ольки Мороз зникли деякі речі. Оскільки жінка проживала сама, встановити це складно.  Також розглядається версія, пов‘язана з професійною діяльністю. Хоча, як розповіли  колеги потерпілої правоохоронцям, Ольга Мороз не повідомляла їм про погрози  чи будь-яку небезпеку, пов’язану з її професійною діяльністю», - повідомили у відділі зв’язків з громадськістю УМВС України в Хмельницькій області.

Водночас хмельницька газета «Є!» повідомляє з посиланням на слідство, що Ольга Мороз могла отримати травму внаслідок падіння або удару. «Обстановка у квартирі не порушена, серцевина вхідного замка не ушкоджена, проте з її квартири зникли деякі особисті речі», - повідомив  газеті заступник начальника слідчого управління МВС України у Хмельницькій області Сергій Кушнір.

«Телекритика» намагається з’язатися з колегами Ольги Мороз для коментаря щодо заяв міліції.

Нагадаємо, про смерть головного редактора «Нетішинсткого вісника» стало відомо 15 березня від подруги Ольги Мороз. Тіло загиблої виявила її сестра у квартирі, де пані Мороз мешкала сама. Прибувши до помешкання, правоохоронці відзначили, що ані зовнішніх ознак нападу, ані безладу у приміщенні не було.

Минулого тижня Ольга Мороз разом із журналісткою Тетяною Осімчук зацікавились темою вирубки лісів і почали готувати матеріал.

За даними колег головного редактора, на початку Революції Гідності за підтримку Майдану Ольгу Мороз намагалися звільнити з посади кеівника, однак проти виступив колектив. У цей період пані Мороз потрапила до лікарні.

http://kh.ridna.ua/2015/03/16/za-faktom-zahybeli-holovreda-netishynskoho-visnyka-olhy-moroz-vidkryte-provadzhennya-pro-vbyvstvo/ 

0 коммент.:

Дописати коментар