16 травня 2015

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування заходів з ведення лісового і мисливського господарства, охорони і захисту лісів у лісовому фонді

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 14 травня 2015 р. № 275
Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів,  передбачених у державному бюджеті для фінансування  заходів з ведення лісового і мисливського господарства,  охорони і захисту лісів у лісовому фондіКабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування заходів з ведення лісового і мисливського господарства, охорони і захисту лісів у лісовому фонді, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 2012 р. № 212 (Офіційний вісник України, 2012 p., № 22, ст. 832), такі зміни:

у пункті 1 слово “Держлісагентству” замінити словом “Мінагрополітики”;

пункти 2 і 8 викласти в такій редакції:

“2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Мінагрополітики, відповідальним виконавцем зазначеної програми є Держлісагентство.”;

“8. Операції, пов’язані з використанням бюджетних коштів, проводяться відповідно до Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами, затвердженого в установленому законодавством порядку.”.

Прем’єр-міністр України                                                                      А. ЯЦЕНЮК

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=248161538

1 коментар:

  1. Враховуючи зміну головного об'єкту критики, сайт "Український лєсовод" невідкладно потрібно перейменувати на "Український агроїд"

    ВідповістиВидалити