18 травня 2015

До уваги ЗМІ! Олексій Павленко проінспектує відправку лісопродукції в зону АТО для фортифікаційних споруд

19 травня об 11:00 год. Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко відвідає ДП «Тетерівське лісове господарство» для інспекції відвантаження лісопродукції в зону АТО. Лісоматеріали будуть використані для будівництва фортифікаційних споруд, відновлення інфраструктури Донбасу та тепломереж міста Маріуполя, побутового забезпечення бійців.

Олексій Павленко проведе розширену нараду з керівниками територіальних органів Держлісагентства. Її мета – посилення відомчої координації у забезпеченні потреб АТО лісоматеріалами.


Місце проведення: ДП «Тетерівське лісове господарство».
Київська область, селище Пісківка, вулиця Філіпова 38.
Від’їзд автобусу для преси о 9.15 годині від Держлісагентства України (м. Київ, вул.Шота Руставелі, 9а).
Акредитація ЗМІ за телефоном: 044-278-83-89

Довідково:

За весь період проведення АТО лісогосподарськими підприємствами Держлісагентства направлено на забезпечення обороноздатності країни 27 млн 260 тис грн. Значну частину допомоги підприємства галузі надали лісопродукцією. Крім цього, на потреби АТО відправлено 28256 куб. м. лісу, в тому числі рудстійки – 723 куб. м., пиломатеріалів – 1886 куб. м., дров – 20768 куб. м., пиловника – 920 куб. м., інших лісоматеріалів – 3692 куб.м.

Прес-служба Мінагрополітики
http://minagro.gov.ua/uk/node/17125

ПорівняємоТобто в цей час на сайті Кабміна запрошували зовсім не туди. І хто розмістив новину - Прес служба Мінагрополітики. Вводячи в оману нічого не підозруючих журналістів.  Майже класика:

Мы оба были
- Я у аптеки,
- А я в кино искала Вас.
- Так значит завтра
На том же месте
И в тот же час...."0 коммент.:

Дописати коментар