03 червня 2015

Посадовець лісопідприємства дозволив незаконну рубку дерев на 3 мільйони гривень

03.06.2015 19:21 

Працівники Управління протидії злочинності у сфері економіки ГУМВС України у Львівській області спільно з обласною прокуратурою викрили у службовій недбалості 27-річного інженера охорони захисту лісу лісогосподарського підприємства Старосамбірського району.

Про це інформує прес-служба ГУМВС України у Львівській області.

Працівники міліції встановили, що минулого року посадовець підготував документацію для проведення лісовідновної вирубки, відмежувавши та відмітивши для вирубування різні породи дерев, вік яких не дозволяв проводити такі роботи.


Крім того, правоохоронці з’ясували, що на ділянці, де здійснювалася вирубка дерев, проведення таких робіт не передбачалось взагалі.

Таким чином, незаконно зрубали 625 дерев породи сосна та ялиця загальним об’ємом майже 800 м.куб. Загальна сума заподіяних збитків державі становить понад 3 мільйони гривень.

Правоохоронці оголосили 27-річному зловмисникові про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 (службова недбалість) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

http://lvivexpres.com/news/2015/06/03/67775-posadovec-lisopidpryyemstva-dozvolyv-nezakonnu-rubku-derev-3-milyony-gryven

0 коммент.:

Дописати коментар