10 червня 2015

80 лісників зі Львівщини будуватимуть захисні споруди на Луганщині (відео)

Навіть матеріали для фортифікацій привезли з Західної України.

Будівництво захисних споруд на Луганщині йде за планом. Попри численні пожежі та мінування території, деревину відвантажують вчасно та в повному обсязі. Такі висновки зробив міністр аграрної політики та продовольства України, після інспекції лісгоспу у Луганській області.

Лісові господарства України не лише забезпечують військових деревиною, а й допомагають зводити фортифікаційні споруди – командні пункти, укриття для техніки та наших бійців. Наприклад, тільки зі Львівської області в зону АТО приїхали 80 лісників.На сьогодні загальна потреба у лісоматеріалах в зоні АТО складає понад 150 тисяч кубометрів. Майже 35 тисяч з них вже поставлено. На це витрачено понад 20 мільйонів державних гривень.Про це повідомили сьогодні, 9 червня, на «Телеканалі новин «24». Натомість в програмі «Подробиці» телеканалу «Інтер» розповіли у вівторок:

Про це повідомили 9 червня в програмі «Подробиці» телеканалу «Інтер».http://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/80-lisnykiv-zi-lvivshchyny-buduvatymut-zakhysni-sporudy-na-skhodi-luhanshchyni-video-19596

0 коммент.:

Дописати коментар