28 червня 2015

Буковинці завозять помідори, а вивозять ліс

Чернівецька область експортує лiсоматерiали, горіхи та соняшникову олію

За п’ять місяців на митниці здійснено експортно-імпортних операцій більше ніж на 147 млн. доларів

Упродовж січня-травня 2015 року в зоні діяльності Чернівецької митниці ДФС здійснювали експортно-імпортну діяльність 535 суб’єктів ЗЕД.При цьому, інспектори митниці оформили 3561 митних декларацій в тому числі 3276 з застосуванням електронного декларування. Підприємства, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю переправили через кордон буковинської митниці 201,1 тис. тонн різноманітних вантажів, повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області.

Сума товарообігу склала 147,1 млн. дол. США. Зокрема, у напрямку до України імпортовано 49,6 тис. тонн, на суму 86,3 млн. дол. США. Експортовано з України на суму 60,9 млн. дол. США загальною вагою 151,5 тис. тонн.

У товарній структурі експортно-імпортних операцій, які забезпечують ринок продукцією, та наповнюють бюджет країни, можна виокремити такі групи товарів, операції з якими найбільше оформлювались в зоні діяльності Чернівецької митниці. Експорт: лiсоматерiали оброблені, горіхи, олія соняшникова, сафлорова або бавовняна, костюми, комбінезони для чоловіків, макуха. Імпорт: тканини бавовняні, приймальна апаратура телевізійна, відеомонітори та відео проектори, цитрусові, помідори.

Торгівельними партнерами вітчизняних учасників ЗЕД у зовнішньоторговельній діяльності були підприємства з 62 країн світу. Традиційними лідерами у експортно-імпортних операціях серед зарубіжних країн є Туреччина, Румунія, Німеччина та Польща.
http://vidido.ua/index.php/pogliad/article/bukovinci_vivozjat_lis_zavozjat_pomidori/

0 коммент.:

Дописати коментар