29 липня 2015

Помилка резидента Попкова

Як і всякий досвідчений розвідник, яким є Головний Редактор "Українського лєсовода" (УЛ) - дочірного сайта "Россия сегодня", він має свою агентуру. Чомусь весь світ називає їх кротами, тільки для М.П. вони - "ШтЫрлицы" (по аналогії як для Жириновського "selfie" - "себяшка"). 

Один із Штырлицев є і в Агентстві. Вербування такого агента для Головного Редактора "УЛ" було тривалим, але врешті решт результативним. 

Враховуючи, що в агентстві побудована надзвичайно ефективна КуСюЗаІсю (так "напевно японську" Комплексну Систему Захисту Інформації називає Системний Адміністратор - запам'ятайте це ім'я) - отримати із-зовні інформацію, презентації, документи, фото тощо - було для Головного Редактора "УЛ" майже неможливим.  

Допоміг людський фактор, а саме використання природних людських слабкостей - на передок, на задок, на печінку та/або жадоби збагачення.Але через безалаберність Головного Редактора "УЛ" нещодавно над ШтЫрлицем нависла реальна небезпека викриття - він опинився на грані провалу. Мова йде про совкову звичку Головного Редактора - "Не пущать" - блокувати IP адресу працівників Агентства при відкритті свого сайту. Тобто в робочий час набравши адресу lеsоvоd.оrg.uа держслужбовці або отримували порожній екран, або помилку 404, або переадресовувалися на інший сайт, наприклад, Google.com.ua. Ніхто на попковський блог із робочого комп'ютера потрапити не міг. Лише кріт (!) - міг.І ось процесом виявлення цього крота зайнявся не хто-небудь, а сам (як Ви вже здогадалися) Системний Адміністратор (ми ж просили запам'ятати). Разом з двома амбалами в четвер, під час засідання колегії, він планує обійти всі ПК, і де буде виявлено доступ до сайту УЛ - володар того ПК і є кротом-штырлицем.Редколегія сайту "Лісівника" глибоко занепокоєна можливим фактом виявлення такої цінної людини, тому пропонує усім працівникам Агентства терміново впровадити на своїх комп'ютерах анонімайзер. Це не те що Ви подумали, це доступ на сайт УЛ через проксі-сервери, розташовані поза межами України. Одним з таких серверів є сайт http://mrchameleon.ru (див. мал.)Не залишайтеся байдужими! Врятуємо крота від викриття. Як знати, на його місці можете колись опинитися і Ви...


1 коментар:

  1. Не буду та і нема чого коментувати цей бруд. Знайшов на цей сайт шукаючи "Український лісовод" Михайла Попкова. Жаль, що він його звернув. І Михайло, та його сайт захищали і сподіваюсь будуть і далі захищати український Ліс, Лісівників і галузь, а не злочинну СИСТЕМУ, як це робить "Лісівник". Правда і йому треба подякувати, бо своїми брудними матеріалами він зайвий раз засвідчує дієвість та необхідність сайту М. Попкова, і... заздрість до нього ("Якщо нікчема обливає тебе брудом, знай, ти робиш добру справу" так казали наші мудрі пращури). Сам М.Ю. Попков вже зробив, робить і переконаний, що ще чимало зробить для галузі. А це теж мучить "імпотентів" і бездарів, які хіба що й можуть лаяти як шакали. Але об’єктивний розвиток галузі ("Караван") таким лаєм не зупинити і думки простих лісівників не поміняти. Час розсудить, хто був правий. Певен, що пройде час і "Лісівнику" буде соромно. Проте знаючи "приспособленцев" не важко з прогнозувати, що він першим буде кричати: "Я ж казав, я закликав, я захищав і т.д." Така вже наша карма: «Революції готують генії, роблять патріоти-романтики, а її плодами користуються як не крути негідники, які тільки те і роблять, що гадять, прибирати за якими і мусять «сантехніки».

    ВідповістиВидалити