21 серпня 2015

Привітання Голови Держлісагентства з нагоди Дня Незалежності України


Шановні колеги! Дорогі друзі!

Щиро вітаю Вас із головним святом для кожного громадянина, патріота – Днем Незалежності України!

Для народу, який має тисячолітню історію, 24 роки – лише мить. Однак за ці роки ми пережили піднесення та радість, при цьому були визначальні, складні моменти: політичні потрясіння, економічні кризи, а тепер у наш дім прийшла війна.

Українці знову виборюють уже на фронті право жити вільними у родині європейських цивілізованих народів. Кращі сини і доньки країни взяли до рук зброю, щоб захистити суверенітет і цілісність держави.

Перед їх мужністю і героїзмом ми низько схиляємо голови, а імена тих, хто віддав своє життя, завжди будуть у нашій пам’яті. Серед цих героїв є і наші товариші, колеги – люди мирної професії. З початку бойових дій у ході антитерористичної операції на Сході України взяли участь 804 працівники лісової галузі. На жаль, 12 з них назавжди стали Воїнами Світла.

Тому у цей святковий день закликаю згадати кожного з них, віддати їм честь і шану.

Нинішня річниця народження нашої країни є складною для становлення державності України. Агресор підступно намагається зламати наш козацький дух, перетворити на рабів. Проте сильна воля народу і бажання подолати всі труднощі в ім'я незалежності стане запорукою того, що Україна є і буде вільною демократичною країною!

Лісова галузь є стратегічною не тільки для мирного життя. Особливої ваги вона набуває під час зовнішньої агресії. Недаремно ми маємо форму, схожу на військову. Чесною та самовідданою працею на своєму робочому місці ми зможемо допомогти наближенню перемоги і миру.

День Незалежності України – це свято патріотизму та гордості за свою націю, яка, незважаючи на випробування, демонструє всьому світу єдність, міцність духу, почуття гідності та прагнення миру.

Шановні працівники лісової галузі! У цей День бажаю Вам і членам Ваших родин, рідним, близьким здоров’я, злагоди достатку. Нехай у Ваших оселях завжди панує мир і радість!

З вірою у перемогу та в нашу країну.

Слава Україні! Героям Слава!

Голова Державного агентства лісових ресурсів України                        Олександр Ковальчук

0 коммент.:

Дописати коментар