22 листопада 2015

Лісівники побудували дорогу, яку в Любомлі «чекали з кінця 80-х»

Жителі села Почапи Любомльського району до райцентру змушені були добиратися в об’їзд через села сусіднього Турійського району.

У п’ятницю вони нарешті дочекалися дороги, яка значно спростить цей шлях, ‒ пише Волинська газета.

Подарунок зробили лісівники ДП «Любомльське ЛГ», які проклали нову щебеневу дорогу у Чорноплеському лісництві. Її протяжність – 2,65 км. Вона сполучила Почапи з сусіднім селом Руда, відкривши шлях до міжнародної магістралі.


«Ми цієї дороги чекаємо з кінця вісімдесятих, – не приховував радощів голова Рудівської сільської ради Анатолій Дубій. – Досі до райцентру ми добиралися через Луків. Сподіваємось, завдяки їй у наше село згодом буде курсувати автобус».

Нова дорога слугуватиме як лісівникам, так відіграватиме і соціальну роль. Користуючись нею, жителі без проблем зможуть добиратися до вказаних сіл, скорочуючи шлях навпростець.

Цього року на Любомльщині також збудовано лісову дорогу, що веде у ліс із віддаленого села Городно, розташована на межі Головнянського і Чорноплеського лісництв. Там була вкрай болотиста місцевість. Нині шлях дає добрий доїзд до лісових масивів як працівникам державної лісової охорони, так і місцевому населенню. Зараз – добротно вкрита дорога ґрунтовим покривом, очищено рови з боків, зроблено міст. Таку ж дорогу зроблено і у Любомльському лісництві – із села Машів у напрямку до села Олеськ.

На всіх лісових дорогах встановлено дорожні знаки та інформаційні стенди, наочну агітацію. Вздовж доріг побудовано бесідки для відпочинку людей.

Зараз загальна протяжність лісогосподарських доріг на території Любомльського лісгоспу складає 316,85 км, у тому числі з твердим покриттям – 30,65 км. У ДП «Любомльське ЛГ» за 5 років збудовано 16 км, з них 5,2 км у цьому році.

http://ar.volyn.ua/20151122-lyuboml-pobuduvaly-dorohu-yaku-chekaly-z-kintsya-80-h/


0 коммент.:

Дописати коментар