01 грудня 2015

Міноборони та його лісгоспи (Дістало!)

Сюжет програми ICTV "Дістало" про те, як неефективно використовує Міноборони лісопродукцію лісгоспів, що належать до його компетенції (відео)Ковальчук: Держлісагентство повністю виконало замовлення на поставку деревини до зони АТО

Новини України  › АПК 01.12.2015 - 09:27

Держлісагентство в повному обсязі виконало замовлення Міноборони на поставку деревини для будівництва фортифікаційних споруд в зоні АТО. Про це заявив голова відомства Олександр Ковальчук.

Зокрема, галузь безкоштовно відвантажила 17 тис. кубометрів лісу (100% від замовлення) та додатково розпочала поставки ще 2,7 тис. кбм. З них, станом на 30 листопада, замовник отримав 1,9 тис. Протягом поточного тижня Міноборони отримає залишок. "Підтримка ЗСУ наш пріоритет, галузь допомагає всім - деревиною, технікою, робочими руками, волонтери збирають кошти. Обов'язки щодо лісоматеріалів галузь виконала в повному обсязі та строго у відведений нам час", - наголосив Олександр Ковальчук.

Крім того, майже повністю виконано замовлення обласних державних адміністрацій. Лісгоспи підписали договори з підрядними організаціями на поставку 79,7 тис. лісоматеріалів та 2,5 тис. кбмпиломатеріалів. "Відвантажили понад 76 тис. кубометрів лісу, повністю закрили питання щодо пиломатеріалів. В найближчі терміни завдання буде виконане повністю попри дуже низький рівень розрахунків. Заборгованість перед лісгоспами складає 20,6 млн гривень. Рівень оплати - 50%", - повідомив голова Держлісагентства.

Крім деревини, підприємства агентства передали до зони АТО 400 одиниць техніки. У будівництві фортифікацій було задіяно 1300 працівників галузі.
http://www.rbc.ua/ukr/news/kovalchuk-goslesagentstvo-polnostyu-vypolnilo-1448954834.html

0 коммент.:

Дописати коментар