27 березня 2016

Перший заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич взяла участь у посадці лісу на Черкащині

27.03.2016


26 березня у Канівському лісгоспі відбулася посадка лісу в рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Щорічна акція Державного агентства лісових ресурсів України стартувала 21 березня, у Міжнародний день лісів, і триватиме до 16 квітня – Дня довкілля.

У заходах взяли участь Перший заступник Голови Державного агентства лісовихресурсів України Христина Юшкевич, голова Черкаської обласної державноїадміністрації Юрій Ткаченко, начальник Черкаського обласного управління лісового тамисливського господарства Олександр Дзюбенко та керівники інших обласнихвідомств.

У Софіївському лісництві (квартал 11, виділ 4) учасники акції разом з учнямимісцевого шкільного лісництва за кілька годин створили лісові культури сосни звичайноїта дуба червоного на загальній площі в 2,8 гектара найбільш традиційним способом – задопомогою меча Колесова.

Про важливість збереження, примноження та невиснажливе використання лісових насаджень наголосила Перший заступник Голови Держлісагентства України Христина Юшкевич. На її думку, спільна хороша справа –найкращий приклад для молоді.

– Акцію "Майбутнє лісу у твоїх руках" проводимо щороку по всій Україні для привернення уваги молоді, громадськості до питання створеннянових лісів, – зазначила Христина Юшкевич. – З кожним роком акція набуває все більшої популярності, і це дуже приємно. Загалом лісівники вжевиконали більшість робіт з посадки лісу, оскільки тривають сприятливі для цього погодні умови. Такі ж заходи мають, насамперед, просвітницькумету – ми хочемо показати, що ліс садити непросто, а ще необхідно докласти чимало зусиль, щоб його доглянути, виростити та зберегти.Про те, що головним завданням лісівників є збільшення загальної площі лісів та вирощування стійких високопродуктивних насаджень,зазначив начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко. У рамках лісокультурноїкампанії, яка зараз триває в області, лісівниками вже посаджено 1100 гектарів лісів, заплановано – 1600 га. Лісгоспи, в яких висаджується сосна,вже практично виконали всі поставлені завдання. Залишилися лише ті площі, на яких лісові культури будуть створені посівом жолудя та горіхомчорним.

Протягом місяця головні заходи акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» відбуватимуться у всіх лісгоспах за участі учнівської та студентськоїмолоді, представників громадських організацій, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації.

Прес-служба Держлісагентства

0 коммент.:

Дописати коментар