28 квітня 2016

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак підтримає проект «Збереження карпатських лісів»

Сьогодні, 28 квітня 2016 року, Міністр екології та природних ресурсів України зустрівся із учасниками проекту «Збереження Карпатських лісів» та представниками ініціативної групи підтримки.

Створення проекту було ініційоване представниками «Українським товариством птахів» та підтримане Русланою Лижичко, яка вже багато років працює в напрямку збереження автентичної української карпатської культури.

Природоохоронці звернулися до Міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака підтримати проект та допомогти зберегти праліси в українських Карпатах. На думку природо охоронців, це можливо зробити шляхом розширення території 9 національних парків.

Українська співачка Руслана Лижичко розповіла про те, що сьогодні є загроза втрати карпатського регіону. На її думку варварська вирубка пралісів приведе до знищення унікальної гуцульської культури.

«В Картах ще збереглося близько 50 тис. га пралісів, з яких близько 20 тис. га – у господарських лісах, які не мають природоохоронного статусу і тому перебувають під прямою загрозою знищення. Українські Карпати – це не лісоповал, а реальний український природний аватар. І ми спільно із Міністерством екології та природних ресурсів зробимо все, для його збереження та примноження, - зазначила Руслана Лижичко.

Остап Семерак в свою чергу зазначив, що підтримує проект «Збереження карпатських лісів» і вже наступного тижня планує побувати в Львівській та Івано-Франківських областях, де обговорить це питання із керівниками національних природних парків Карпат.

Також Руслана Лижичко попросила міністра стати на захист багатовікового Чернечого лісу в Києві і підтримати проект створення заповідника «Чернечий ліс».

0 коммент.:

Дописати коментар