27 червня 2016

Власти Антальи эвакуировали десятки жителей и туристов из-за лесных пожаровДесятки людей были эвакуированы из двух районов популярного турецкого курорта и одноименной провинции Анталья из-за лесных пожаров
. Огонь распространился от курорта Адрасан до Олимпус. Об этом сообщает местное издание Hurriet.

Лесные пожары начались 24 июня в районе Кумлуджа и возобновились спустя два дня. Ликвидацией пожара занимаются спасатели, а также используются два вертолета и один самолет. Однако несмотря на это и помощь местных жителей, власти двух курортов решили эвакуировать жителей и туристов в целях безопасности.

«Огонь распространяется очень быстро. Мы не можем предсказать, в какую сторону подует ветер и пойдет пламя», — сказал губернатор Кумлуджа Полат Кайя.

В 2014 году в этой местности уже бушевал пожар. Тогда были уничтожены 125 га леса. ​

В Анталье установилась очень жаркая погода без осадков. Температура воздуха достигает 35 градусов.

27 Июня 2016 00:01

http://strichka.com/item/48062286

В Анталії евакуюють популярний курорт через лісову пожежу


Пожежа у лісовій зоні почалася близько тижня тому.

Турецька влада евакуює курортну зону в районі античного міста Олімпос на захід від Анталії через небезпеку лісових пожеж. Глава управління району Манавгат (до якого належить Олімпос) Полат Кайя повідомив, що евакуація відбувається як у самому Олімпосі, де розташовані туристичні будиночки та бунгало, так і в сусідніх курортних областях, готелях і мотелях.

“У лісах усе ще вирує пожежа,  вогонь швидко поширюється. Ми не можемо передбачити, куди подме вітер і піде полум’я, тому й евакуювали весь район”, – сказав він.

До роботи залучені підрозділи жандармерії. Її співробітники об’їжджають усі місця відпочинку, попереджають відвідувачів про небезпеку, допомагають евакуювати місцеве населення і туристів.

В Анталії нині дуже суха погода з вітром і температурою повітря до 40-42 градусів у тіні. Пожежа в лісовій зоні почалася близько тижня тому. Владі вдається періодично брати під контроль її поширення, але через погодні умови ці заходи не завжди успішні. Над районом Манавгат і самою Анталією регулярно пролітають пожежні вертольоти і літаки, які забирають воду з моря і скидають її на палаючий ліс.

Як повідомляв Корреспондент.net, у центрі Каліфорнії лісова пожежа забрала життя двох людей.


0 коммент.:

Дописати коментар