30 серпня 2016

НА ВОЛИНІ ЧЕРЕЗ ПІДПАЛ ЗГОРІЛО МАЙЖЕ ЧОТИРИ ГЕКТАРИ ЛІСУЛісівники та рятувальники спільно ліквідували пожежу 28 серпня у 17 кварталі Граддівськго лісництва державного підприємства «Колківське лісове господарство» Маневицького району, повідомили у прес-службі Волинського ОУЛМГ.

Протягом дня вогонь встиг знищити 3,8 гектара лісу. Попередня версія виникнення загоряння – зумисний підпал. Матеріали справи передали в правоохоронні органи.

Вранці єгер Граддівського лісництва Віталій Лопоха проводив обхід території. Виявив невелике загоряння в межах 1 сотки, власними силами ліквідував вогонь. Та через певну відстань – за 200-300 метрів – знову помітив пожежу. Тут вогнем охопило ділянку в межах 5 соток. Довелося кликати на допомогу. Пожежу на тій ділянці також локалізували. Третій осередок займання виявили вже за метрів 500, в іншому кварталі. Там вогонь встиг розкинутися на півгектара.

17 квартал лісництва – це ділянка, віддалена від доріг, тут раніше була заболочена місцевість. У зв’язку з падінням рівня ґрунтових вод нині територія суха, але досі маловідвідувана та важкодоступна для автомобілів. Гасіння пожежі ускладнювалося ще й тим тим, що горів гумусний горизонт. Тож пожежникам доводилося заливати його, щоб не допустити виникнення нових осередків загорянь.

Пожежу вдалося ліквідувати. На інші площі вогонь уже не поширюється. Для недопущення виникнення великої лісової пожежі задіяли пожежні автомобілі державних підприємств «Маневицьке ЛГ», «Поліське ЛГ», «Городоцьке ЛГ» та «Ківерцівське ЛГ». Спільно з лісівниками працювали фахівці Державної служби України з надзвичайних ситуацій Маневицького, Ківерцівського, Колківського підрозділів.

29 Серпня 2016 21:57

0 коммент.:

Дописати коментар