31 серпня 2016

Більшість рубок лісу на Західній Україні законна – Держлісагентство

Вирубка дерев на території Львівської і Закарпатської областей у більшості випадків проводиться відповідно до вимог законодавства та за наявності відповідних документів. Про це повідомили в Державному агентстві лісових ресурсів України (Держлісагентство) у відповідь на звернення народного депутата (партія «ВОЛЯ») Юрія Дерев’янка, передає НБН.

«Проведення санітарних рубок в держаних лісогосподарських підприємствах Закарпатського ОУЛМГ зумовлене масовим всиханням смерекових насаджень», – йдеться у листі Держлісагентства, яке розповсюдила 31 серпня прес-служба нардепа Дерев’янка.

У той самий час, чиновники не змогли прокоментувати всю інформацію, викладену народним депутатом та оприлюднену в ЗМІ, оскільки не всі території підпорядковуються агентству.Зокрема, повідомляється, що на території ДП «Стрийське лісове господарство» на Львівщині була проведена перевірка ділянок, що розміщені на території Зарічанської сільради Жидачівського району, де поводились рубки з грудня 2014 року по грудень 2015 року.

«На вищезазначених ділянках порушень вимог Лісового кодексу України, Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», інструкцій, норм, вимог та інших нормативно-правових актів природоохоронного законодавства не виявлено», – повідомляється в документі.

«Обсяг виконаних робіт відповідає лісорубним квиткам та першочерговій проектній документації», – запевняють у Держлісагентстві.

Коментуючи інформацію, розповсюджену в ЗМІ, щодо порушень на території ДП «Славське лісове господарство», у відомстві повідомили, що спеціальна комісія провела їх перевірку. «У ході перевірки порушень вимог Санітарних правил в лісах України не було виявлено та підтверджено правомірність проведення лісозаготівель на вказаній ділянці», – йдеться в повідомленні.
У липні 2016 року він звернувся із запитом до міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака, в якому просив зупинити незаконні рубки в Національному природному парку «Гуцульщина» та притягти винних до відповідальності. Але Семерак не виконав обіцянку.

Після звернення Дерев'янка Національна поліція розпочала досудове розслідування по факту незаконної рубки дерев на території Національного природного парку «Гуцульщина».


В июле 2016 года он обратился с запросом к министру экологии и природных ресурсов Остапа Семераку, в котором просил остановить незаконные рубки в Национальном природном парке «Гуцульщина» и привлечь виновных к ответственности. Но Семерак не исполнил обещания.

После обращения Юрия Деревянко, Национальная полиция начала досудебное расследование по факту незаконной рубки деревьев на территории Национального природного парка «Гуцульщина».

Слідкуйте за свіжими новинами НБН на Facebook.

http://nbnews.com.ua/ua/news/188018/

0 коммент.:

Дописати коментар