22 серпня 2016

У Рівненській області зафіксовано спалах африканської чуми свинейУ Рівненській області були зафіксовані три випадки спалахів африканської чуми свиней.

Дані випадки були зафіксовані в селах Дубровицького, Зарічненського та Володимирецького району Рівненської області, новину передає «Преса України».

За словами заступника голови Рівненської ОДА Юрія Приварського, в селах Озеро Володимирецького району, Вербівка Дубровицького району та Новорічиця Зарічненського району робляться необхідні заходи для того, щоб збудник чуми не поширювався. Наприклад, в районах, в яких були зафіксовані спалахи чуми, фахівці вилучили всі м'ясопродукти та тварин, у яких були підозри на чуму.

За попередньою інформацією фахівців, збудник африканської чуми міг бути завезений з Білорусі, так як спочатку спалахи хвороби були зафіксовані в прикордонних районах. Начальник управління ветеринарної медицини Рівненської області Володимир Лазарчук зазначає, що збудник інфекції можуть приносити також самі люди, які ходять до лісу за грибами.

Крім того, фахівці закликають людей не замовчувати про смерть їх тварин, щоб небезпечна інфекція не змогла поширитися.

Нагадаємо, в лютому поточного року чума свиней на території окупованого Криму спровокувала введення надзвичайного стану.

0 коммент.:

Дописати коментар