24 вересня 2016

Іванофранківці занепокоєні масовим вирубуванням дерев поблизу міського озера (ВІДЕО)Іванофранківці занепокоєні масовим вирубуванням дерев поблизу міського озера. Це спостерігають мешканці тамтешнього мікрорайону уже тривалий час. Торік комунальники знесли всього декілька дерев навколо озера. Проте останнім часом, запевняють містяни, інтенсивність робіт посилилась.

У «Центрі розвитку міста та рекреації» запевняють, зрізання дерев є законним. Напередодні працівники комунального підприємства та профільного Департаменту провели комісійне обстеження зелених насаджень. На його підставі склали дефектний акт, де визначили обсяги робіт. Відтак, нині зрізанню підлягають 107 дерев у парку та біля міського озера, інформує Вежа.

Втім, обурені активісти запевняють, будуть стукати у двері місцевої природоохоронної прокуратури. Якщо ж їх там не почують, планують звертатися у вищі інстанції. Вони зізнаються, нічого проти санітарного очищення не мають. Однак, вважають, серед зрізаних дерев є абсолютно здорові.

Те, що дерево візуально не пошкоджене, не означає, що воно насправді здорове, пояснюють у профільному підприємстві. Торік комунальники уже переконались у цьому. Коли не зрізали дерево, вік якого уже сягнув межі.

Налякало не всіх. Більше того, деякі іванофранківці уже давно очікували на зрізання старих та аварійно небезпечних дерев.

Між тим, на санітарне очищення зеленої зони міська рада виділила 300 тисяч гривень. На місці повалених дерев будуть молоді насадження, запевнили комунальники.


0 коммент.:

Дописати коментар