29 грудня 2016

Житомирщина: Боротьба з незаконною заготівлею та реалізацією «новорічних» дерев – триває

Державною екологічною інспекцією у Житомирській області щороку проводяться заходи по боротьбі із незаконною заготівлею та придбанням новорічних дерев, а також здійснюються перевірки в місцях продажу новорічних красунь. 

Спільно із представниками лісогосподарських підприємств, правоохоронними органами та управлінням ДСНС в Житомирській області розроблено та погоджено в Житомирській обласній державній адміністрації план комплексних заходів щодо здійснення контролю за перевезенням та реалізацією новорічних ялинок.

Звернулись з листами до органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з ініціативою про вжиття заходів щодо охорони, збереження та невиснажливого використання хвойних насаджень. Рейдові перевірки на території Житомирської області проводяться із залученням працівників Головного управління Національної поліції в Житомирській області, громадських інспекторів з охорони довкілля, громадських організацій.

Так, станом на 29 грудня виявлено 64 особи, що порушили природоохоронне законодавство в частині заготівлі та придбанні «новорічних» дерев, яких притягнуто до адміністративної відповідальності на загальну суму штрафу 5780 грн. Крім того, порушникам пред’явлено претензії за шкоду заподіяну лісу в розмірі 8170 грн.

29.12 17:53
RuporZT


0 коммент.:

Дописати коментар