29 січня 2017

Горіхова плантація дозволить лісівникам забезпечити наступні покоління

На років 100-150 роківНа території новоствореного цього року Тячівського лісового господарства навесні планують відтворити лісу на площі понад 20,4 гектара. Для цього ще з осені працівники лісової охорони заготовили понад 114 кілограмів насіння.

У лісовому фонді в основному будуть висаджені лісоутворюючі породи, такі як ялина, дуб, бук, явір. Але окрім основних порід, на території лісгоспу з'явиться ще й горіхова плантація - у Нересниці великий попит має волоський горіх, який купують як місцеві, так і великі підприємці. Горіхова плантація - це альтернатива заробітку для лісгоспу, щоб менше вирубувати лісові масиви.

До речі, горіховий бізнес можна відкрити з мінімальними витратами. Але і попрацювати треба над її облаштуванням - закупівля саджанців, встановлення системи зрощення. А вже через чотири роки після посадки вже можна починати промислову переробку, всього сад буде існувати 100-150 років. Маючи навіть кілька гектарів горіхового саду, працівники держлісгоспу гарантовано будуть спокійно заробляти чималі кошти, а ще й при правильному веденні господарства, залишать заробіток для наступних поколінь лісівників.Завдяки інноваційним технологіям, в хід йде глибока переробка горіхів, завдяки чому використовуються всі їх частини - ядра, листя дерев, перегородки, шкаралупа, деревина.

Також горіхові дерева відомі своїми екологічними властивостями, тому є багато зацікавлених компаній, що займаються зеленим туризмом, які хочуть купувати горіхові дерева для забезпечення чистого повітря і позбавлення від різних видів комах на своїх базах.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ
29 січня 2017 р., 12:10

0 коммент.:

Дописати коментар