31 січня 2017

У Лисянському лісгоспі провели атестацію майстрів лісу

На початку 2017 року, згідно з затвердженим графіком, було проведено атестацію майстрів лісу у Лисянському лісгоспі. Всього було атестовано 19 осіб. Роботу було розпочато з доповіді директора лісгоспу Володимира Штанька, котрий підсумував виробничі показники за минулий рік. Про це йдеться на офіційному сайті Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.
– Підприємство у 2016 році спрацювало прибутково, заплановані лісогосподарські заходи виконані в повному обсязі, – повідомив Володимир Павлович. – Усі торішні зруби заліснено – створено понад 52 гектари лісових культур. Крім того, створено 1,6 га захисних насаджень. На 365 гектарах проведено рубки догляду за лісом. Від рубок головного користування заготовлено 21,4 тис. кубометрів деревини.

В свою чергу, Віталій Марусіч, головний лісничий, відзначив ефективну роботу майстрів лісу та звернув увагу на зменшення кількості випадків лісопорушень й лісових пожеж у 2016 році.

– Майстер лісу – це безпосередній керівник робіт на лісосіках, ділянках лісових культур, молодняків. Саме на цих працівників покладені основні вимоги якісного виконання лісогосподарських заходів безпосередньо в лісі, – відзначив головний лісничий Лисянського лісгоспу.

Поряд з організацією та безпосереднім керівництвом лісогосподарських робіт, майстри лісу відповідають за охорону лісів від лісопорушень, лісових пожеж, браконьєрства, виявлення спалахів шкідливих комах та хвороб, зберігання заготовленої лісопродукції, охорону праці на лісогосподарських роботах. Такий широкий спектр відповідальності вимагає якісної теоретичної та практичної підготовки, знання відповідного законодавства та нормативних документів.

В цілому всі працівники, що проходили атестацію, виявили достатній рівень знань та отримали позитивні рішення атестаційної комісії, яку очолював керівник підприємства, а до складу входили головний лісничий, головний інженер, інженери лісових культур, мисливствознавець, інженер з охорони праці.

0 коммент.:

Дописати коментар