29 квітня 2017

НЕ РУБАЮТЬ! - Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства спростовує


Щодо "жорстких рубок" на Ужгородщині в період тиші. 

Сьогодні, 29 квітня, на сайті Інтернет-видання «Трибуна» було висвітлено статтю щодо того, що на Ужгородщині лісівники жорстко рубають дерева і в період тиші (відео)

Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства повідомляє, на відео видно техніку Товариства з обмеженою відповідальністю "Тріо-Транс", яка виїжджала з урочища "Кителів Потік" села Кам'яниця. У даному урочищі Ужгородський лісгосп не проводить жодних рубок по сьогоднішній день.

Що важливо, у вищезазначеному урочищі пролягають межі держлісфонду Ужгородського лісового господарства з лісами Ужгородського військового лісництва. Тому деревина, яка заготовляється у військовому лісництві, вивозиться через лісову дорогу лісгоспу, через квартали 31, 32, 33 та виїжджає нижче Невицького замку.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Жорстокі рубки на Ужгородщині продовжуються і в період тиші (відео)


АВТОР РЕДАКЦІЯ · ОПУБЛІКОВАНО 29.04.2017 · ОНОВЛЕНА 29.04.2017

Вирубка вище Невицького замку зафіксована на відео від 27.04.2017. Згідно із Законом України «Про охорону тваринного світу», період з 1 квітня по 15 червня є періодом тиші та спокою. Це час масового розмноження диких тварин та птахів. Закон зобов’язує користувачів мисливських угідь і звичайних громадян у період масового роз­множення диких тварин дотримуватися тиші. Ним забороняється проведення робіт та за­ходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою. Повідомляє спільнота Санітари лісу.

На відео зафіксовано важку техніку, яка не дивлячись на заборону, нищить закарпатські ліси та вщерть наповнені деревиною вантажівки

0 коммент.:

Дописати коментар